MK Gümrük Müşavirliği, 35 yılı aşkın süredir Gümrük Müşavirliği ve Dış Ticaret Danışmanlığı faaliyetlerini sürdürmektedir. Firmamızın ana prensipleri; mevzuatı anlık takip ederek müşterilerini bilgilendirmek, güven, ticari sırların korunması, mutlak müşteri çıkarlarının gözetilerek kaliteli hizmetten ödün vermemektir.

MK Gümrük Müşavirliği hayata geçirdiği kurumsallaşma çalışmaları neticesinde kurumsallaşma sürecinde büyük mesafeler katederek Kurumsal bakış açısını ve uygulamalarını sektörde hayata geçirerek öncü rol oynamıştır

Hizmet verdiği alanda en iyi olma gayesiyle tükenmeyen arayışları ve yeni çözümler üreten yapısı ile MK Gümrük Müşavirliği; kanunların öngördüğü hukuki zorunlulukların tamamını yerine getirerek, müşterilerinin kendisine devretmiş olduğu sorumluluğun gereklerini en iyi şekilde yerine getirmeyi misyon edinmiştir.

MK Gümrük Müşavirliği, her departmandaki eğitimli, genç, dinamik personel kadrosuyla ülkemizin önde gelen kuruluşlarına hizmet veriyor olmaktan gurur duymaktadır. Ana felsefe olarak kaliteli hizmeti kendisine ilke edinmiş ve bu konuda her türlü modern yatırımlarını tamamlamıştır.