“Uluslararası Nakliye ve Lojistik” sektörün de
‘ MK Gümrük  Müşavirliği ’ markasını yaşatmayı ilke edindik.

Bu ilke ile;

Üstün kalite anlayışımızı değerli dostlarımıza yaşatarak, kuruluşumuza duyulan güveni kusursuz özverimizle devam ettirmeyi amaçladık.

Dış ticaret, uluslararası nakliyat ve lojistik konularında IATA – UBAK – IRU ACADEMY – UND vb önemli kuruluşların eğitimlerini tamamlamış, gerekli tüm sertifikalara sahip olan uzman kadromuz ve tam zamanında hizmet anlayışımızla birlikte; emin adımlarla NAKLİYE faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Uygun fiyat politikamız ve müşteri odaklı yaklaşımlarımız ile amacımız; daha hızlı, etkin ve sıfır hata çözümlemelerimizle, gelişen teknolojiye uyum sağlayarak, siz değerli dostlarımızın beklentilerini karşılamanın da ötesine geçerek, sunduğumuz kaliteli hizmetlere ‘ MK Gümrük  Müşavirliği ’ imzasını atmaktır.

MK Gümrük  Müşavirliği  ailesi olarak ;

Firmalarımızın talepleri doğrultusunda, başta Avrupa ülkeleri, Rusya Federasyonu, Türk Cumhuriyetleri ve Ortadoğu ülkeleri olmak üzere dünyanın her yerine ‘tam zamanında hizmet’ anlayışımızla servis sağlamaktayız.

Gelişen küresel ticaret dünyasında ‘Denizyolu Hizmetlerimiz’ geniş acentelik ağı ve armatörler kanalı ile özellikle Libya, Cezayir ve Mısır Limanları olmak üzere tüm dünya limanlarından/limanlarına lojistik hizmetlerde kusursuz çalışmaktadır.

En ideal çözümler için; IATA – ‘Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği’ acenteliğimizle havayolu taşıma hizmetlerimiz tüm dünya havalimanlarını kapsamaktadır.

  • Komple Treyler ve Karayolu Taşımacılığı
  • Denizyolu Taşımacılığı
  • Havayolu Taşımacılığı
  • Demiryolu Taşımacılığı
  • Ro-Ro Taşımacılığı
  • Gümrük İşlemleri Sonrası Eşyanın İstediğiniz Adrese Dahili Nakliye Hizmetlerimiz ile Teslimi.

Müşterilerimize çözüm olarak verdiğimiz hizmetler arasındadır.